Slider

Wedstrijdbaan

Baan 15 kilometer.
De groene lijn is de baan voor de andere afstanden.

Routebeschrijving

Routebeschrijving

Vanuit Amsterdam via A7:
  • Neem op de A7 de afslag Wieringerwerf
  • Sla na 450m linksaf de Westerterpweg in
  • Ga rechtdoor de Prins Bernhardweg in (na 3.6Km)
  • Ga rechtdoor de Nieuwesluizerweg in (na 225m)
  • Ga rechtdoor de Nieuwesluizerbrug op (na 4.8Km)
  • Ga rechtdoor de Sluizerweg in (na 300m)
  • Ga rechtdoor de Zuid Zijperweg in (na 1300m)
  • Ga rechtdoor de Noord Zijperweg in (na 750m)
  • Sla na 350m rechtsaf de Molenweg in
  • Ga rechtdoor de Kerkweg in (na 950m) na 2.7 KM bent u gearriveerd op het wedstrijdterrein hoek Kneeskade en Kerkweg
Vanuit Amsterdam via A9:
  • Neem afslag 12-Ring Alkmaar naar N9 richting Heiloo/Den Helder/Centrum
  • Neem de 3e afslag op de Verkeersplein Kooimeer naar Heilooër Tolweg/N9
  • Volg de N9 en neem de afslag richting ’t Zand/Anna Paulowna/N249.
  • Neem op de rotonde de 1ste afslag naar Provincialeweg/N248
  • Sla linksaf naar de Anna Paulownaweg/N249
  • Ga verder op de N249
  • Ga rechtdoor over 2 rotondes
  • Neem op de derde rotonde de 1ste afslag naar Kerkweg
Vanuit Friesland via A7/Afsluitdijk:
  • Neem afslag 14-Den Oever naar N99 richting Den Helder
  • Sla rechtsaf naar de Rijksstraatweg/N99
  • Ga verder op de N99
  • Ga rechtdoor over 3 rotondes
  • Neem op de vierde rotonde de 3e afslag naar Lelyweg/N249
  • Ga verder op de N249
  • Neem op de rotonde de 3e afslag naar Kerkweg

Contact

Let op graag meesturen bij inschrijving voor zover van toepassing:

  • Naam deelnemer
  • Gewenste afstand
  • Geboortedatum
  • Startnummer
  • Vereniging
  • Indien in bezit cap: capnummer, anders gaan wij uit van een leencap
  • Indien in bezit chip: chipnummer, anders gaan wij uit van een huurchip

Commissie Open Water Zwemmen

Ruud Koomen
Voorzitter
Annet Huiberts
Wedstrijdsecretaris
Sanne Scholten
Commissielid
Donja Wagenaar
Commissielid
Mark Huiberts
Technische zaken
Martijn Smakman
Commissielid
Sanne Pijnacker
Social Media
Bob Ellermeijer
Commissielid

Verantwoording prijzen S.V. O.W.Z. Provincie Noord-Holland seizoen 2016

Vijf zwemorganisaties werken in de provincie Noord-Holland nauw samen bij het open-waterzwemmen. Belangrijke punten van samenwerking zijn: organisatie, ondersteuning, pers en p.r., en prijzen en herinneringen.

Het S.V. O.W.Z. organiseert in 2016 dus vijf wedstrijden: op 16/7 in Anna Paulowna, op 17/7 in in Amsterdam (Gaasperplas), op 23/7 in Amsterdam (Bosbaan), op 24/7 in Medemblik, en op 21/8 in Hoorn. Het open-waterweekeinde in Hoorn is eenmalig teruggebracht naar een dag omdat in Hoorn de Europese Kampioenschappen en de Wereld Jeugd Kampioenschappen worden georganiseerd van 10 tot en met 18 juli. Op 13/8 organiseert D.E.S. de IJsselmeermarathon.

Voor de jongste open-waterzwemmers stelt het S.V. O.W.Z. de Maarten van der Weijden-aanmoedigingsprijs beschikbaar voor de jongens: minioren 4, 5 en 6 samen (500m VS; ‘06, ‘05 en ‘04), en junioren 1 en 2 samen (1000/1500m VS; ‘03 en ‘02). Voor de meisjes is de Edith van Dijk –aanmoedigingsprijs voor minioren 4 en 5, en junioren 1 samen (500m VS; ‘06, ‘05 en ‘04), en junioren 1, 2 en 3 samen (1000/1500m VS; ‘04, ‘03 en ‘02). Er zijn dus vier aanmoedigingsprijzen beschikbaar. (Meisjes junioren 1 – uit ’04 – die in aanmerking willen komen voor de aanmoedigingsprijs, komen dus uit in het minioren- of in het juniorenklassement!)

Voor de zwemmer die aan minimaal vier van de vijf wedstrijden in de provincie Noord-Holland heeft deelgenomen, is van deze vier (snelst gezwommen) wedstrijden de positie volgens het grand prix -systeem (10-6-4-3-2-1 punten) bepalend. Als twee zwemmers gelijk eindigen in punten, ontvangen beiden de prijs.

De Regio Midwest van de KNZB stelt voor die zwemmer en zwemster uit de provincie Noord-Holland die aan vier van de vijf wedstrijden (vrije slag) en drie van de vijf wedstrijden (schoolslag) heeft deelgenomen, de Noord-Holland -wisselbeker beschikbaar.  Van deze vier of drie (snelst gezwommen) wedstrijden is de positie volgens het grand prix-systeem (10-6-4-3-2-1 punten) bepalend. Als twee zwemmers gelijk eindigen in punten, ontvangen beiden de prijs.

De Noord-Holland-beker mag worden behouden als een zwemmer of zwemster deze driemaal achter elkaar heeft gewonnen, of vijfmaal in totaal; per seizoen wordt aan de winnaar ook een herinneringsbeker uitgereikt.

Er zijn acht (Noord-Holland -)bekers: voor de vrije slag, en voor de schoolslag, heren en dames senioren (‘97, ‘96, ‘95 enz.), voor de vrije slag heren jeugd 1 en 2 samen (‘99 en ‘98), en dames senioren 1 en 2 samen (‘99 en ‘98), voor de vrije slag jongens junioren 3 en 4 samen (‘01 en ‘00), en dames jeugd 1 en 2 samen (‘01 en ‘00). Voor de Noord-Hollandbekers gelden vastgestelde wedstrijdonderdelen, die in de programma’s met een * zijn vermeld.

De vastgestelde wedstrijdonderdelen zijn:
Anna Paulowna: 3000m of 1500m VS, 3000m SS senioren, en jeugd, en 1000m VS junioren;
Amsterdam (Gaasperplas): 2000m VS, 2000m SS senioren, en jeugd, en 1500m VS junioren;
Amsterdam (Bosbaan): 4000m of 2000m VS, 2000m SS senioren, en jeugd, en 1000m VS junioren;
Medemblik: 10000 of 2500m VS senioren, en jeugd, en 2500 m VS junioren;
Hoorn: 2000m VS of 1000m VS, en 2000m SS senioren, en jeugd, en 1000m VS junioren.

Alle prijzen worden uitgereikt na de laatste van de vijf wedstrijddagen van de provincie Noord-Holland op zondag 21 augustus vanaf 16.30 uur op de wedstrijdlocatie van ‘Ter Rede van Hoorn’ in Hoorn.

OVERZICHT PRIJZEN S.V. O.W.Z. PROVINCIE NOORD-HOLLAND SEIZOEN 2016<

Meisjes Minioren 4 en 5, en Junioren 1: (05, 04 en 03)

2002 Bernadette Bol (Proface/DAW)
2003 Danique Olof (Z.V.Hoorn)
2004 Manon Minneboo (De Stormvogel)
2005 Anniek Minderhoud (De Stormvogel)
2006 Els de Bruin (Rapido ’82)
2007 Martine Kuijlaars (MNC-Dordrecht)
2008 Esmee Vermeulen (De Dolfijn)
2009 Serena Stel (O.E.Z.A.)
2010 Nikita Vos (L.Z. 1886)
2011 Sanne Heemskerk (L.Z.1886)
2012 Simone van de Wolfshaar (Olympia)
2013 Anne Dickens (S.B.C. 2000)
2014 Alysia de Jong (Z.P.C.H.)
2015 Alysha de Jong (Z.P.C.H.)

Verenigingsprijs voor de meeste wedstrijddeelnemers van buiten de provincie Noord-Holland (beschikbaar gesteld door het S.V. O.W.Z. in de provincie Noord-Holland)

2002 Z.V. Hoorn
2003 S.B.C. 2000
2004 O.E.Z.A.
2005 O.E.Z.A.
2006 O.E.Z.A.
2007 O.E.Z.A.
2008 Het Y
2009 Het Y
2010 Het Y
2011 L.Z.1886
2012 MNC Dordrecht
2013 L.Z. 1886
2014 Zignea
2015 Zignea
2016 wordt niet meer uitgereikt