Na een puzzeltocht toch nog tussentijden, als je zelf denkt dat het anders is …….

Heel erg bedankt Alle vrijwilligers

Ook een update van de “Tussensatanden” Clubkampioenschap

AchtsteTriatlon Oude Veer 12-8-2018 Heren
Plaats Naam zwemtijd fiets tijd looptijd eindtijd punten
1 Emiel v Tongerlo 0:07:14 0:35:50 0:19:38 1:02:42 100
2 Jeroen Tiebie 0:07:35 0:35:21 0:20:32 1:03:28 98
3 Rene Hoep 0:07:45 0:42:05 0:16:14 1:06:04 90
4 Job Biersteker 0:08:48 0:36:10 0:21:26 1:06:24 89
5 RobertJan Bood 0:08:50 0:42:30 0:15:09 1:06:29 89
6 Luca Assorgia 0:07:50 0:42:04 0:18:22 1:08:16 BM
7 TjalfPieter Hek 0:08:08 0:39:47 0:20:25 1:08:20 83
8 Bas d Wild 0:09:03 0:39:17 0:22:03 1:10:23 77
9 Jos Smit 0:09:22 0:38:18 0:23:37 1:11:17 74
10 Mark Elbertsen 0:07:31 0:40:36 0:23:23 1:11:30 74
11 Siems Smit 0:08:48 0:37:00 0:26:14 1:12:02 72
12 Andre vd Ploeg 0:07:50 0:40:15 0:24:52 1:12:57 69
13 Don Beukers 0:09:15 0:42:27 0:22:03 1:13:45 BM
14 Selco Bos 0:11:05 0:40:17 0:23:16 1:14:38 64
15 Joost v Weelderen 0:11:10 0:40:52 0:24:21 1:16:23 59
16 Ron Burger 0:10:25 0:43:06 0:24:25 1:17:56 54
17 Rudy Vermeulen 0:08:40 0:46:10 0:23:48 1:18:38 BM
18 Marcel Lagerwerf 0:09:55 0:42:04 0:27:19 1:19:18 BM
19 Dik Weijers 0:10:55 0:40:41 0:28:00 1:19:36 49
20 Guido Nierman 0:09:25 0:47:26 0:24:29 1:21:20 BM
21 Stefan Schaap 0:09:40 0:45:30 0:27:50 1:23:00 39
22 Patrick d Das 0:08:57 0:45:16 0:29:09 1:23:22 38
23 Richard Beeke 0:12:10 0:45:39 0:25:36 1:23:25 38
24 Joop Menke 0:08:11 0:44:59 0:30:55 1:24:05 36
25 Remco Davids 0:09:06 0:48:32 0:27:15 1:24:53 33
26 Tim vd Berg 0:08:04 0:48:40 0:29:41 1:26:25 BM
27 Richard Huisman 0:07:14 0:43:02 Gestopt
Dames
Plaats Naam zwemtijd fiets tijd looptijd eindtijd punten
1 Renee Woutering 0:07:15 0:42:40 0:23:02 1:12:57 100
2 Marianna Hoekstra 0:09:00 0:39:53 0:24:39 1:13:32 98
3 SerinaSchouwenaar 0:08:35 0:41:16 0:25:04 1:14:55 BM
4 Lucienne Groenendijk 0:07:50 0:42:07 0:24:59 1:14:56 BM
5 Laura vd Heuvel 0:08:10 0:44:10 0:26:13 1:18:33 83
6 Connie vd Lee 0:10:35 0:43:52 0:25:51 1:20:18 78
7 Natascha Binnewijzend 0:09:17 0:42:16 0:30:04 1:21:37 74
8 Jenneke Satter 0:09:26 0:45:48 0:28:58 1:24:12 66
9 Monique Vieveen 0:11:15 0:48:56 0:29:07 1:29:18 51
10 Rita Spoor 0:11:20 0:49:48 0:29:07 1:30:15 48
11 Petra Elbertsen   F+L 0:10:00 0:48:54 0:31:42 1:30:36
12 Renata Vermeulen 0:11:50 0:53:17 0:25:52 1:30:59 BM
13 Monica Zuidberg 0:09:12 0:56:21 0:29:45 1:35:18 33
14 Klazina Korver 0:00:00 1:01:18 0:35:06 1:36:24 BM
Duo’s, Trio’s, alleen zwemmen
Plaats Naam zwemtijd fiets tijd looptijd eindtijd
1 Trio Danny/Twan/Joey 0:08:15 0:41:45 0:19:30 1:09:30